Příběh naší kapely

Ze zkušebny až na pódium

Naše rodinná kapela začala účinkovat v roce 2007. Všichni sbírali zkušenosti kde se dalo, od dechovky Veselky, přes karlovarský BB Gringos, regionální kapelu Problém až po studia na pražské Konzervatoři Jaroslava Ježka. Rok od roku rosteme a hudbu si užíváme na plné pecky.  Za více než deset let na scéně jsme navštívili mnoho míst v západních, severních a středních Čechách, kam se rádi vracíme. Nejčastěji hrajeme na plesech různých spolků a měst, svatbách, firemních či rodinných akcích. Za nejprestižnější akce považujeme vystoupení na plesech v karlovarském Grandhotelu Pupp a plzeňské Měšťanské besedě. Vystupujeme v tříčlenném obsazení, jelikož jsme multiinstrumentalisté o rozmanitost nástrojů není nouze. 

Kdo k Vám přijede zahrát?

Honza

Bandleader, který má tah na branku. Hraje na klávesy a jeho sinatrovský hlas je přímo balzám na duši. Zaštiťuje naší kapelu v oblasti techniky, studiové práce, zvuku a komunikace.  

Roman

Nejzkušenější článek kapely, který položil základní stavební kámen Trigetu, zpívá, hraje na kytaru a hvízdá na trubku. Má na starosti aranže našich skladeb. 

Petr

Saxofonista a klarinetista. Kočíruje dechovou sekci a zpívá tenorové party. V některých skladbách válí na kytaru a obsluhuje světelný park naší kapely.  

Karolína

Nejnovější a zároveň nejkrásnější článek kapely. Její partie je zpěv a věřte, že zpívá opravdu skvěle. To Vás zvedne ze židle a musíte jít tančit. Zatím Karolína zpívá jen na některých akcích.