Příběh naší kapely
Ze zkušebny až na pódium

Naše rodinná kapela začala účinkovat v roce 2007. Všichni sbírali zkušenosti kde se dalo, od dechovky Veselky, přes karlovarský BB Gringos, regionální kapelu Problém až po studia na pražské Konzervatoři Jaroslava Ježka. Rok od roku rosteme a hudbu si užíváme na plné pecky.  Za více než deset let na scéně jsme navštívili mnoho míst v západních, severních a středních Čechách, kam se rádi vracíme. Nejčastěji hrajeme na plesech různých spolků a měst, svatbách, firemních či rodinných akcích. Za nejprestižnější akce považujeme vystoupení na plesech v karlovarském Grandhotelu Pupp a plzeňské Měšťanské besedě. Vystupujeme v tříčlenném obsazení, jelikož jsme multiinstrumentalisté o rozmanitost nástrojů není nouze. 

Členové

Honza - bandleader, který má tah na branku. Hraje na klávesy a jeho sinatrovský hlas je přímo balzám na duši. Zaštiťuje naší kapelu v oblasti techniky, studiové práce, zvuku a komunikace. 

Roman - nejzkušenější článek kapely, který položil základní stavební kámen Trigetu, zpívá, hraje na kytaru a hvízdá na trubku. Má na starosti aranže našich skladeb.

Petr - saxofonista a klarinetista. Kočíruje dechovou sekci a zpívá tenorové party. V některých skladbách válí na kytaru a obsluhuje světelný park naší kapely. Mimo Triget je učitelem na ZUŠ.